O mnie

Cześć, jestem Marta

Brand  Strategist

Twój biznes, Twoja marka, Twoja kolej!

 

Cześć, jestem Marta Krasnodębska i jestem strategiem marki i biznesu online. Od ponad dekady pomagam kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie.

Moje klientki to popularne blogerki, autorki kursów i książek i ogólnie babki z klasą, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. Ja im pomagam wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”, zaistnieć w sieci i wypracować strategie, które pomnożą dochody i zmniejszą nakład pracy.

Kim jestem?

Tworzę świetne marki, dzielę się odwagą, uczę jak uczciwie zarabiać na swojej wiedzy i pasji.

Chodzę z dziećmi na spacery nad rzekę, piekę im bezy i czytam książki. Zapominam robić zdjęcia, bo zbyt dobrze się bawimy;)
Gdy idą spać, podbijam świat albo chowam się przed nim w dobrą książkę.

Nie mam czasu, mam ambicję i kawę

Dwa razy do roku organizuję ekskluzywny mastermind na Majorce. Przedsiębiorcze kobiety z całego świata spotykają się na trzy dni aby wspólnie układać strategie rozwoju marki i biznesu online.  

Jestem autorką programów mentoringowych, kursów online, szkoleń, warsztatów i autorskich narzędzi oraz 5 popularnych eBooków o tworzeniu marki i biznesu online oraz podręcznika Growth Hacking Framework. 

Marka MEVUTO powstała aby realizować misję szerzenia przedsiębiorczości wśród kobiet na całym świecie i pomagać im w spełnianiu marzeń o posiadaniu globalnej marki.